Bramki niskie BR2-TM

Seria bramek obrotowych BR2 jest ukierunkowana do współdziałanie z systemami kontroli dostępu w przejściach osobowych. Bramki te przeznaczone zostały do zastosowania razem z elektronicznymi systemami kontroli ruchu. Urządzenie można połączyć z urządzeniem sterującym (tj. sterownik elektroniczny, pilot, czytnik, przycisk).

Bramki BR2 zostały przetestowane w pracy ciągłej. Ich podstawowym zadaniem to uzupełnianie procesu kontroli ruchu osobowego w miejscach kontroli zezwoleń do wejścia w budynkach użyteczności publicznej, punktów kontroli biletów i uiszczania opłat przykładowo wystawach, teatrach, kinach obiektach sportowych, obiektach widowiskowych. Bramki znajdują również zastosowanie w punktach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w biurach, czy zakładach pracy na przykład wyznaczonych strefach w fabrykach.

none

WYPOSAŻENIE

PARAMETRY URZĄDZENIA

RodzajWartość
Napięcie zasilania24VAC
Maksymalny pobór mocy 120 VA
Maksymalny pobór prądu5A
Sygnał sterujący(max. 0.5 sek)
Sygnał zwrotnybezpotencjałowy
Temperatura pracy- 20o do +50o C
Temperatura przechowywania- 30o do +60o C
Wilgotność względna otoczenia10-80%
Warunki pracywewnątrz i zewnątrz budynków
Stopień ochrony IPIP 33
Waga netto75 kg

KARTA KATALOGOWA URZĄDZENIA

Karta katalogowa urządzenia zawiera wszystkie podstawowe informacje

pobierz

PLIK DWG

Plik DWG zawiera precyzyjny rysunek techniczny urządzenia

pobierz

DOKUMENTACJA TECHNICZNO-RUCHOWA

Szczegółowa dokumentacja zawierająca szczegółową specyfikację urządzenia

pobierz

Zadaj nam pytanie...

ANTY-SPAM
captcha

Przepisz kod obrazka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROKONTROL z siedzibą ul. Zawiła 23, 30-442 Kraków.