Bramki obrotowe GA2-TM

Nowa seria bramek obrotowych GA2 wyposażona została w udoskonalony mechanizm obrotu ramion bramki. Przeznaczenie bramek to obiekty o wysokim standardzie wykończenia. Urządzenia zostały zaprojektowane do współpracowania z elektronicznymi systemami kontroli ruchu osobowego oraz dostępu osobowego. Do bramki można podłączyć różnego rodzaju urządzenia sterujące (tj. np. czytnik, przycisk, sterownik elektroniczny, pilot na podczerwień).

Bramki GA2 są przeznaczone do pracy ciągłej. Głównym zastosowaniem bramek to współdziałanie z systemami kontroli ruchu osobowego w wyznaczonych punktach weryfikacji uprawnień do wejścia w budynkach użyteczności publicznej, wyznaczonych punktach kontroli biletowej i opłat, dla przykładu: obiekty widowiskowe, wystawy, obiekty sportowe, teatry, kina), oraz w zakładach pracy, fabrykach i biurach.

none

WYPOSAŻENIE

PARAMETRY URZĄDZENIA

RodzajWartość
Napięcie zasilania24VAC
Maksymalny pobór mocy 130 VA
Maksymalny pobór prądu2A
Sygnał sterujący(max. 0.5 sek)
Sygnał zwrotnybezpotencjałowy
Temperatura pracy0o do +50o C
Temperatura przechowywania- 30o do +60o C
Wilgotność względna otoczenia10-80%
Warunki pracywewnątrz budynków
Stopień ochrony IPIP 40
Waga netto60 kg

KARTA KATALOGOWA URZĄDZENIA

Karta katalogowa urządzenia zawiera wszystkie podstawowe informacje

pobierz

PLIK DWG

Plik DWG zawiera precyzyjny rysunek techniczny urządzenia

pobierz

DOKUMENTACJA TECHNICZNO-RUCHOWA

Szczegółowa dokumentacja zawierająca szczegółową specyfikację urządzenia

pobierz

Zadaj nam pytanie...

ANTY-SPAM
captcha

Przepisz kod obrazka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROKONTROL z siedzibą ul. Zawiła 23, 30-442 Kraków.